Blog

„ZACZAROWANY OGRÓD” – prezentacja kolekcji na sezon wiosna/lato 2019

W miniony czwartek pożegnaliśmy sezon jesienno-zimowy. Jak będziemy go wspominać? Na pewno był dobry dla stylu lat 80. Uwielbiamy vintage, dlatego z przykrością na dnie szafy schowamy wszystkie marynarki z szerokimi ramionami i kraciaste elementy garderoby. Tęsknić będziemy także za zwierzęcymi printami, jaskrawymi kolorami i wyeksponowanymi logotypami. A z nowym dress codem, czyli garniturami w luźniejszym, bardziej komfortowym wydaniu, nie chciałybyśmy się żegnać już nigdy. Ale! Na otarcie łez mamy najnowsze kolekcje na wiosnę/lato 2019, a wśród nich prawdziwe perełki, w których dojdziemy wprost do wakacyjnego urlopu.

 

Prezentacje wiosenno-letnich kolekcji odbyły się podczas naszego Open Day’a

W ciągu roku mamy dwie takie okazje i wraz ze zmieniającymi się sezonami nasz showroom przy ul. Szpitalnej w Warszawie zamienia się w miejsce spotkań branży mody, podczas którego wspólnie oglądane i komentowane są kolekcje na przyszły sezon. A było o czym rozmawiać. Wśród najważniejszych trendów na nowy sezon znajdzie się m.in. dziewczęcy look, który stworzymy dopasowaną w talii sukienką w cukierkowych koronach. Popularne będą także wszelkie nawiązania do wakacyjnego klimatu i słonecznej plaży, jak siatki, transparentności, czy pianki w stylizacjach nawiązujących do dziewczyny surfera. Tego lata żółty będziemy nosić we wszystkich odcieniach, a beże w tonacjach nawiązujących do piasku.

Open Day to nasze małe święto

dlatego zawsze dbamy o odpowiednią scenografię, przekąski czy dodatkowe atrakcje. W tym roku scenografia nawiązywała do klimatu zaczarowanego ogrodu. W przestrzeń naszego loftowego showroomu zostały wkomponowane kwiaty i lustra w złotych ramach. Najważniejsza jest dla nas atmosfera spotkania, dlatego z myślą o gościach przygotowaliśmy sporo okazji, w których do wygrania były atrakcyjne nagrody, od takich marek jak: Luxottica, Time Trend, Swarovski, Etam, Liu Jo, Puma, Tally Wejl, Skechers, F&F, Solar, Top Secret, Ecco, Mango czy Diego M.

Kolejny Open Day już za pół roku, do tego czasu nacieszmy się wszystkimi trendami, które ma nam do zaoferowania bieżący sezon.

Galeria zdjęć

Wykorzystane kompetencje