O nas

Aliganza jest wiodącą agencją w Polsce, obsługującą marki z sektora lifestyle

Aliganza to pierwsza w Polsce fashion PR agency, obecnie czołowa agencja komunikacji, działającą w szeroko pojętym obszarze lifestyle’u. Nowatorskie i kompleksowe podejście do marketingu oraz doskonała znajomość rynku pozwala nam już od ponad 20 lat pozostawać liderem w swojej kategorii. Budowanie wizerunku marek to dla nas codzienność!

Co nas wyróżnia?

Nasze doświadczenie połączone z innowacyjnym podejściem, skuteczność i szeroki zakres kompetencji, obejmujący tworzenie strategii komunikacji, relacje z mediami, usługi kreatywne, narzędzia digitalowe, consulting, influencer marketing i produkcję wydarzeń. We create lifestyle stories.
Sprawdź nasze kompetencje

5
Kompleksowość

Współpracując z naszymi Klientami przyjmujemy wysoce strategiczne i kreatywne podejście do komunikacji ich marki. Wspólnie tworzymy inspirującą wizję, którą realizujemy za pośrednictwem naszych ekspertów. Jesteśmy znani ze skutecznych strategii komunikacji i projektów na najwyższym poziomie, które osadzamy w bieżących trendach. Nasza domena to budowanie wizerunku marek, a komunikacja lifestyle i działanie w jej obrębie to dla nas naturalne środowisko.

Międzynarodowy know-how

Marketing modowy nie ma dla nas tajemnic! Stale poszerzamy nasze horyzonty, a Aliganza od lat buduje bogate portfolio działań, bazując nie tylko na doświadczeniach polskiego rynku. W ciągu ostatnich kilku lat mieliśmy okazję współpracować z agencjami komunikacji marketingowej działającymi w sektorze marek luksusowych i lifestyle zrzeszonymi w globalnej sieci SERMO. Dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami wśród ekspertów z agencji z całego świata to dla nas ogromna wartość i wykorzystana szansa.

Dlaczego jesteśmy skuteczni

Zespół ekspertów

Kultura organizacyjna

Istniejemy na polskim rynku od 2000 r. Nasze doświadczenie i wiedza przekładają się nie tylko na efekty biznesowe uzyskiwane dla klientów, ale także na naszą kulturę organizacyjną. Opiera się ona na kilku najważniejszych dla nas wartościach. Szanujemy różnorodność i staramy się zapewnić jak najbardziej przyjazne i innowacyjne miejsce pracy. A naszych pracowników zachęcamy do elastyczności w myśleniu i działaniu. Pozwala nam to wciąż się rozwijać i wypracować najskuteczniejsze rozwiązania.