O nas

Aliganza jest wiodącą agencją w Polsce

Aliganza jest pierwszą w Polsce agencją konsultingową dla marek z branży mody. Nowatorskie podejście do fashion marketingu i doskonała znajomość rynku pozwala nam już 19 lat pozostawać liderem w swojej kategorii.

Co nas wyróżnia?

Nasze doświadczenie połączone z innowacyjnym podejściem, skuteczność i niezrównany zakres kompetencji obejmujący relacje z mediami, usługi kreatywne, narzędzia digitalowe, consulting, relacje z influencerami i produkcję wydarzeń. Fashion marketing nie ma przed nami tajemnic.
Sprawdź nasze kompetencje

wwwShowroom
Kompleksowość

Współpracując z naszymi klientami przyjmujemy wysoce strategiczne i kreatywne podejście do komunikacji ich marki w celu stworzenia inspirującej wizji, którą realizujemy za pośrednictwem naszych sześciu działów. Jesteśmy znani ze skutecznych strategii komunikacji i projektów na najwyższym poziomie, które osadzamy w bieżących trendach.

Międzynarodowy know-how

Aliganza jest członkiem SERMO – globalnej sieci zrzeszającej agencje komunikacji działające w sektorze marek luksusowych i lifestyle. Przynależność do SERMO pozwala na dzielenie się wiedzą i najlepszymi stosowanymi praktykami z międzynarodowym gronem ekspertów z 17 agencji komunikacji.

Dlaczego jesteśmy skuteczni

Zespół ekspertów

Kultura organizacyjna

Istniejemy na polskim rynku od 2000 r. Nasze doświadczenie i wiedza przekładają się nie tylko na efekty biznesowe uzyskiwane dla klientów, ale także na naszą kulturę organizacyjną.

Opiera się ona na kilku najważniejszych dla nas wartościach. Szanujemy różnorodność i staramy się zapewnić jak najbardziej przyjazne i innowacyjne miejsce pracy. A naszych pracowników zachęcamy do elastyczności w myśleniu i działaniu. Pozwala nam to wciąż się rozwijać i wypracować najskuteczniejsze rozwiązania.