Blog

Komunikacja Marketingowa w Modzie – cykl spotkań ALIGANZA x VIAMODA

Pracujesz na co dzień w branży kreatywnej, jak fashion czy lifestyle? A może po prostu interesujesz się tymi segmentami lub chcesz związać z nimi swoją karierę? 

Aliganza wraz z uczelnią VIAMODA zapraszają do udziału w cyklu pierwszych otwartych spotkań o Komunikacji Marketingowej w modzie.

  • Cykl spotkań o Komunikacji Marketingowej w Modzie, powstał w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tą tematyką. W dobie zmieniających się narzędzi i zalewających konsumenta zewsząd informacji, kluczowe staje się takie zarządzanie contentem i jego dystrybucją, by komunikacja marki jak najtrafniej odpowiedziała na potrzeby odbiorcy.
  • Spotkania kierowane są nie tylko do osób pracujących w modzie, ale także w tych branżach pokrewnych, które  szukają synergii w powiązaniu swoich produktów lub usług z tymi z rynku fashion.
  • Cykl spotkań opiera się na kompleksowym programie w obszarze budowania strategii komunikacyjnej w sektorze mody, uwzględniającym aspekty praktyczne. Każdy wykład poprowadzony zostanie przez eksperta z wieloletnim doświadczeniem w tym obszarze, a goście będą mieć możliwość zadawania pytań i prowadzenia dyskusji.
  • Cykl Spotkań to wymiana wiedzy, doświadczeń i networking w pozytywnej i kameralnej atmosferze.
  • Dla uczestników wszystkich spotkań zostanie wystawiony dyplom zaświadczającym o udziale w całym Cyklu.

 

Pierwszy i otwierający wykład „Komunikacja w modzie w oparciu o model PESO, czyli skuteczne zarządzanie contentem. Jak inne branże mogą wykorzystać know-how marek modowych?” poprowadzi Anna Wiatr, CEO Aliganza.

Wykład odbędzie się 18 listopada 2019r., o godzinie 10:00, w przestrzeni MINDSPACE w Warszawie przy ul. Koszykowej 61.

Zapisy na wykłady prowadzone są przez platformę evenea.pl/eventy/aliganza.

Ilość miejsc jest limitowana. Spotkania odbywać się będą raz miesiącu przez 2 semestry roku akademickiego 2019/2020.

Partner strategiczny wykładów: VIAMODA

Patroni wydarzenia: Akademia Leona Koźmińskiego, Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Prowly, KERRIS, MINDSPACE

Galeria zdjęć

Komunikacja Marketingowa w Modzie – cykl spotkań ALIGANZA x VIAMODA Komunikacja Marketingowa w Modzie – cykl spotkań ALIGANZA x VIAMODA

Wykorzystane kompetencje