Blog

Identyfikacja wizualna w służbie trendom

Nowy rok, nowi my… a może raczej – nowy sezon, nowe kolory!

Lato w pełni, ale nie w branży mody. Tutaj sezony zmieniają się w grudniu i czerwcu, a obecnie trwający to jesień-zima 2019/2020.
Podobnie jak marki modowe, my także przygotowaliśmy się na tę porę roku uzupełniając bazowe kolory naszej identyfikacji wizualnej o te, które dominowały na wybiegach podczas Fashion Week’u FW19/20 w Nowym Jorku.

Jakie są najmodniejsze kolory?

Wg. raportu trendowego sporządzonego przez PANTONE najmodniejsze kolory roku to m.in. nasycony Peach Pink, jego lżejsza wersja Crème de Pêche i budzący skojarzenia z naturą Eden. Ich kreatywną interpretację przedstawiamy w naszej nowej odsłonie.

Już przy projektowaniu naszej strony www, wzięliśmy pod uwagę to, że jej kolory będą zmieniały się co sezon. Wybraliśmy barwy na tyle uniwersalne, by mogły być zestawiane z szeroką gamą kolorów.

Tym samym, jak przystało na agencję modową – zawsze będziemy w trendzie!

Autor: Weronika Koścista

[Grafika główna autorstwa: Aneta Łukiewicz]

Galeria zdjęć

Identyfikacja wizualna w służbie trendom Identyfikacja wizualna w służbie trendom Identyfikacja wizualna w służbie trendom Identyfikacja wizualna w służbie trendom Identyfikacja wizualna w służbie trendom Identyfikacja wizualna w służbie trendom Identyfikacja wizualna w służbie trendom Identyfikacja wizualna w służbie trendom Identyfikacja wizualna w służbie trendom Identyfikacja wizualna w służbie trendom Identyfikacja wizualna w służbie trendom

Wykorzystane kompetencje