Blog

Dzisiejsze oblicze marki BIRKENSTOCK

Bądźmy ze sobą szczerzy. Wygodne buty są zawsze w modzie.

Dowodzi tego niemiecka marka BIRKENSTOCK, która bezkompromisowo połączyła komfort z nowoczesną formą designu.

BIRKENSTOCK to rodzinny, sześciopokoleniowy biznes, którego historia sięga aż 1774 roku.

W czym tkwi jej fenomen?

Z pewnością w anatomicznie ukształtowanych podeszwach, które do dziś stanowią synonim komfortu. Obecnie kolekcje BIRKENSTOCK dostosowywane są do aktualnych trendów, ale dbałość o komfort pozostaje niezmienna. Nie zmieniło się również to, że każda para butów jest produkowana w Niemczech.

BIRKENSTOCK to nowoczesne formy ukazujące piękno w najpiękniejszej prostocie, co bardzo dobrze widać w kolekcji marki na sezon SS19. Inspiracją obecnej kolekcji był zurbanizowany klimat i Zeitgeist świadomego dobrego samopoczucia.

W DNA marki znajduje się tradycja, jakość i kunszt.

Dlatego produkcja ma takie samo znaczenie jak produkt. Produkty BIRKENSTOCK wykonywane są z poszanowaniem niemieckich i europejskich standardów odpowiedzialności etycznej, społecznej oraz środowiskowej.

CIEKAWOSTKA?

Korek używany przez Birkenstock pochodzi z nadwyżek produkcyjnych w sektorze winnym. Zamiast marnować, Birkenstock przywraca ten cenny zasób naturalny jako główny materiał jego wkładki.

Galeria zdjęć

Dzisiejsze oblicze marki BIRKENSTOCK Dzisiejsze oblicze marki BIRKENSTOCK Dzisiejsze oblicze marki BIRKENSTOCK Dzisiejsze oblicze marki BIRKENSTOCK Dzisiejsze oblicze marki BIRKENSTOCK Dzisiejsze oblicze marki BIRKENSTOCK

Wykorzystane kompetencje