Blog

Kampania SOLAR na SS19

Kiedy zamykając oczy myślimy o nadchodzącej wiośnie widzimy przed sobą najpiękniejsze gatunki kwiatów, kwitnące w pachnącym ogrodzie. Taki obraz maluje przed nami również poznańska marka Solar, w swojej najnowszej kampanii.

Łukasz Pukowiec, który fotografował sesję, razem z eteryczną modelką Hanna Sørheim, która wcieliła się w rolę nowoczesnej romantyczki, przenoszą nas go wiosennego ogrodu. Polne rośliny i złociste słoneczniki tworzą tło dla energetycznej kolekcji na wiosnę i lato 2019. Naturalność kwiatów łączy się ze świeżością intensywnych odcieni – tutaj wszystko kwitnie.

 

Punktem wyjścia prezentacji naszej najnowszej kolekcji są kwiaty. To nie tylko motyw silnie kojarzony z wiosną, ale też element rozpoznawalny marki Solar. W tym sezonie akcent florystyczny pojawił się na ubraniach i w scenografii, a lekki i świeży efekt finalny to wielka zasługa zdolnego fotografa i delikatnej urody Hanny Sørheim – wyjaśnia Aleksandra Danel, Wiceprezes Zarządu Solar Company S.A.

 

W tym sezonie wiosna jest kobietą – radosną i pełną życia, a przy tym naturalnie elegancką.

Galeria zdjęć

Kampania SOLAR na SS19 Kampania SOLAR na SS19 Kampania SOLAR na SS19 Kampania SOLAR na SS19 Kampania SOLAR na SS19 Kampania SOLAR na SS19 Kampania SOLAR na SS19

Wykorzystane kompetencje