Blog

„Moda odpowiedzialna i odpowiedzialnie o modzie – czyli jak tworzyć treść komunikatów o produktach mody, wpisanych w ideę sustainability fashion?” IV wykład ALIGANZA x VIAMODA

„Moda odpowiedzialna i odpowiedzialnie o modzie – czyli jak tworzyć z pełną świadomością istoty rzeczy treść komunikatów o produktach mody, wpisanych w ideę sustainability fashion?” wykład dr inż. Marzanny Lesiakowskiej-Jabłońskiej, Prorektor ds. dydaktycznych VIAMODA, odbędzie się już 26 maja w Warszawie!

 

To już czwarty otwarty wykład w ramach cyklu spotkań KOMUNIKACJA MARKETINGOWA W MODZIE organizowanego przez agencję ALIGANZA i uczelnę VIAMODA oraz ekspertów, którzy stosują teorię w praktyce już od dwóch dekad, pracując dla największych globalnych i lokalnych marek.

 

  • Wykład będzie dotyczył kluczowych aspektów mody odpowiedzialnej, wpisanej w ideę produkcji zrównoważonej.
  • Wyjaśniona zostanie istota problemów związanych z surowcami, materiałami i procesami produkcji odzieży.
  • Położony będzie szczególny nacisk na właściwe rozumienie rozwoju nowoczesnych technologii wytwarzania tekstyliów i ubiorów, z podkreśleniem ich rzeczywistych wad i zalet.
  • Pokazane będą częste błędy w opisach i komunikowaniu produktów mody, które są niekiedy sprzeczne z obowiązującym prawem, a często nie sięgają istoty zagadnienia lub wręcz wprowadzają w błąd.
  • Pod hasłem „modne bzdury” zdemaskowane zostaną obiegowe, fałszywe opinie o wybranych produktach, surowcach i materiałach odzieżowych.

 

ZAPISY NA WYKŁAD: https://evenea.pl/event/aliganza

Galeria zdjęć

„Moda odpowiedzialna i odpowiedzialnie o modzie – czyli jak tworzyć treść komunikatów o produktach mody, wpisanych w ideę sustainability fashion?” IV wykład ALIGANZA x VIAMODA „Moda odpowiedzialna i odpowiedzialnie o modzie – czyli jak tworzyć treść komunikatów o produktach mody, wpisanych w ideę sustainability fashion?” IV wykład ALIGANZA x VIAMODA

Wykorzystane kompetencje