Bath & Body Works

Święta w wielkim stylu – event marki Bath&Body Works

W połowie listopada zorganizowaliśmy świąteczny event dla słynnej, amerykańskiej marki kosmetycznej, która jak nikt inny oddana jest zapachom. Bath&Body Works zabrało gości w cudowną, pełną ciepła krainę, gdzie mogli zapoznać się z nowościami, stworzonymi specjalnie na ten wyjątkowy okres w roku, jakim są święta.

Aby nadać niesamowity klimat Pierwszej Gwiazdki, zaprosiliśmy przedstawicieli mediów i przyjaciół Bath&Body Works do ArtBistro Stalowa 52. Restauracja na jeden dzień zmieniła się w przestrzeń w iście amerykańskim stylu, z mnóstwem żywych choinek, cukrowych lasek, dekoracji i ciepłem kominka. W tym otoczeniu marka zaprezentowała swoje nowości o cudownych zapachach oraz jeszcze piękniejszych nazwach!

ZAPACHY POBUDZAJĄCE WYOBRAŹNIĘ

Tegoroczne zapachy zostały nazwane na cześć pozytywnych uczuć – każdy mógł wybrać coś dla siebie. Poszczególne linie (Hope, Joy, Peace oraz Love) charakteryzowały się innymi bukietami zapachowymi. Oprócz nowości pojawiły się też świąteczne klasyki, czyli aromaty czerwonego jabłka, kandyzowanej pomarańczy oraz świeżego cynamonu.

ŚWIĄTECZNY KLIMAT OD BATH & BODY WORKS

Na evencie nie brakowało atrakcji. Zaproszeni gości mogli wziąć udział w warsztatach tworzenia świątecznych wianków, puścić wodze fantazji i sprawdzić się pod względem artystycznym. Dodatków było wiele – suszone pomarańcze z szyszkami, mini dziadki do orzechów czy gałązki ostrokrzewu pomogły uczynić każdy wianek tym wyjątkowym. Na uczestników wydarzenia czekała także duża ścianka zdjęciowa, stylizowana na przytulny domek w Aspen, podkreślająca panujący na evencie klimat. Oryginalnie udekorowana choinka, pluszowe laski cukrowe, skarpety Mikołaja i moc prezentów… każdy z tych elementów, był doskonale przemyślany.

SŁODKOŚCI NIGDY ZA WIELE!

Całość uzupełniała klimatyczna muzyka oraz przepyszny słodki stół, na którym można było znaleźć kultowe, amerykańskie cookies z kawałkami czekolady, donuty, muffinki i wiele innych słodkości.

Było naprawdę ekscytująco i magicznie!

Święta w wielkim stylu – event marki Bath&Body Works