Top Secret

Lato w stylu Top Secret

Jak przenieść gości w sam środek lata kiedy za oknem wciąż panuje zimowa aura? Kwiatowymi warsztatami, które jednocześnie doskonale oddają charakter prezentowanej kolekcji!

Podczas kameralnej prezentacji letniej kolekcji marki Top Secret goście mogli obejrzeć zarówno damskie, jak i męskie propozycje wpisujące się w trendy nadchodzącego sezonu.

Na wydarzeniu pojawili się dziennikarze, styliści, influencerzy, a także znana prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna.

Sezon letni według Top Secret to przede wszystkim styl boho w romantycznym wydaniu: kwiatowe motywy czy inspiracje egzotyką oraz safari uwidaczniające się poprzez printy i kolorystykę. Wśród wielu ciekawych propozycji uwagę przyciągają Top Secret sukienki w kwiaty czy lniany garnitur podkreślający kobiecość damskiej sylwetki. Ten sezon zapowiada się niezwykle stylowo!

A jaki styl na lato marka Top Secret proponuje mężczyznom? Przede wszystkim casualowy inspirowany podróżami, zaś charakterem nawiązujący do lat 80. i 90.  Palma, wyspa, elementy marynistyczne czy nawiązujące do kultury surferskiej – to tylko niektóre z wielu motywów graficznych widocznych na projektach polskiej marki.

Lato w stylu Top Secret