Intimissimi

Press Trip: Intimissimi On Ice - A Legend of Beauty

W rolach głównych kobiece piękno w parze z iście włoską kreatywnością.

24
dziennikarzy na wyjeździe press trip

80
publikacji na portalach online

30
publikacji w prasie

4
wywiady z Chiarą Ferragni

Hołd w stronę kobiet: ich talentu, piękna oraz wrodzonej zmysłowości był myślą przewodnią najbardziej wyczekiwanego show na lodzie 2017 roku. Co się działo 6-go października podczas już czwartej edycji Intimissimi On Ice pod tytułem A Legend of Beauty?

Byliśmy świadkami współczesnej interpretacji mitologii greckiej. Artystyczne aranżacje obejmowały między innymi historyczną wojnę Trojańską o piękną Helenę czy mit o Meduzie. Zaskakujące kompozycje muzyczne zachwyciły widownię, a występ tenora Andrei Bocellego na Arena di Verona to chwila, na którą wszyscy czekali z niecierpliwością.

Magia działa się także poza taflą lodowiska. Chiara Ferragni tym razem powróciła nie jako gość, ale część teamu kreatywnego. Słynna włoska blogerka i kobieta biznesu stworzyła fantazyjne kostiumy, dla których inspiracją była kolekcja marki na sezon AW17/18.

Do Werony na ten magiczny wieczór przybyła Chiara Ferragni, tym razem nie jako gość, ale część teamu kreatywnego, a także gwiazdy kampanii Intimissimi #insideandout: Irina Shayk, Ella Mills oraz Ana Ivanovic. Na czerwonym dywanie pojawiła się także hollywoodzka aktorka Katie Holmes. Nie zabrakło również Kasi Sokołowskiej, która niedawno została polską ambasadorką marki czy blogerki Kasi Szymków (Jestem Kasia).

Wśród gości pojawili się przedstawiciele najważniejszych mediów modowych z całego świata, w tym zaproszeni przez Aliganzę polscy redaktorzy oraz styliści.

Taki marketing modowy to sama przyjemność.