Mango

Prezentacja kolekcji MANGO Committed

12 października 2017 roku, we flagowym sklepie MANGO w centrum handlowym Junior w Warszawie, odbyła się prezentacja kapsułowej kolekcji Committed, wykonanej całkowicie z materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł.

Wśród gości wydarzenia prasowego znaleźli się dziennikarze i styliści najlepszych modowych i lifestylowych magazynów, a także znani influencerzy, jak Gosia Boy, Olivia Kijo, Style On czy Ekskluzywny Menel. Gościem specjalnym była znana blogerka Jessica Mercedes. Całości wydarzenia towarzyszyła muzyka na żywo, wykonywana przez duet DJ-i Yoruba. Aliganza odpowiadała za produkcję wydarzenia, współpracę z influencerami oraz media relations.

Kolekcja MANGO Committed należy do prowadzonego przez firmę programu Take Action, którego celem jest, by do 2022 roku 50% bawełny używanej do produkowania odzieży marki pochodziło ze zrównoważonych źródeł. Po zeszłorocznym sukcesie pierwszej kolekcji, marka wprowadza do sprzedaży drugą kolekcję kapsułową pod nazwą MANGO Committed. Jest to przyjazna środowisku linia dla kobiet i mężczyzn, w całości wykonana z materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł.

Prezentacja kolekcji MANGO Committed

Podobne realizacje: