Mefemi

Wysyłka kreatywna dla marki Mefemi

W poprzednim sezonie, we współpracy z marką Mefemi (wcześniej Nipplex), mieliśmy okazję wyprodukować wysyłkę kreatywną skierowaną do influencerek. Zachęceni sukcesem projektu, postanowiliśmy go powtórzyć. Tym razem paczki, które otrzymały dziewczyny, były związane z rebrandingiem firmy.

W ubiegłym roku Mefemi przeszło rebranding, aby lepiej spełniać oczekiwania swoich klientek. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z twórczyniami, odzwierciedlającymi nową wizję marki i aby podzieliły się tą informacją ze swoimi odbiorczyniami. Przesyłka składała się z piżamy, szlafroka oraz słodkości. Misją Mefemi jest wspieranie samoświadomości kobiet, dlatego do paczki dołączyliśmy też karty zachęcające do budowania zdrowej relacji z własnym ciałem i emocjami oraz planer, który pomoże dziewczynom w organizacji codziennych obowiązków.

Wysyłka kreatywna była strzałem w dziesiątkę! Produkty Mefemi, wraz z dodatkami, zostały entuzjastycznie przyjęte przez wybrane influencerki. Efekty tej współpracy szybko zaczęły dawać o sobie znać – w social mediach pojawiły się liczne publikacje, które spotkały się z pozytywnym odbiorem wśród obserwujących dziewczyn. Dzięki tej współpracy Mefemi zyskało nie tylko większą widoczność, ale także utwierdzenie w swojej misji wspierania kobiet w budowaniu pozytywnego stosunku do siebie i swojego ciała.

Wysyłka kreatywna dla marki Mefemi