About you

Start plaformy About You w Polsce

W środę, 8 sierpnia 2018 roku, przy ulicy Kredytowej 9 w klubie Miłość w Warszawie odbył się event związany z wejściem na polski rynek platformy internetowej ABOUT YOU. Wiele osób z pewnością zapamięta tę datę na długo.

Na imprezie pojawiło się ponad 300 influencerów, gwiazd, dziennikarzy oraz ekspertów z branży mody. M.in. Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Julia Wieniawa, Antek Królikowski, Natalia Siwiec, Anna Mucha, Agnieszka Sienkiewicz, Paulina Krupińska, Marcelina Zawadzka, Ada Fijał, Kasia Zielińska, Maffashion, Jessica Mercedes oraz wiele innych osób, których nazwiska można by było wymieniać bez końca. To na ich kanałach social media można było oglądać relacje z wydarzenia.

Kulminacyjnym momentem eventu było uroczyste odliczanie do otwarcia sklepu online na polskim rynku. Wieczór urozmaicił występ Krzysztofa Zalewskiego i Rosalie, a o atmosferę podczas after party zadbał duet Flirtini. Aliganza była odpowiedzialna za produkcję eventu, współpracę z gwiazdami i influencerami oraz obsługę medialną.

Wydarzenie zyskało miano najgorętszej imprezy modowej tego sezonu. W samym internecie pojawiło się ponad 40 artykułów na temat eventu! Dzień po otwarciu platformy internetowej aplikacja ABOUT YOU była najczęściej ściąganą aplikacją w Appstore w Polsce.

Start plaformy About You  w Polsce