Skechers

PREZENTACJI KOLEKCJI MARKI SKECHERS Z UDZIAŁEM AMBASADORKI – JOANNY KRUPY

W czwartek, 27 lipca, wspólnie z marką Skechers zorganizowaliśmy event w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Na wydarzeniu nie zabrakło dziennikarzy, stylistów, influencerów, a także gwiazdy specjalnej – Joanny Krupy, która pełni rolę ambasadorki Skechers w Polsce. Zaproszeni mieli możliwość zapoznać się z kolekcją marki pełną trendów i najwyższych technologii komfortu, a także skorzystać z przygotowanej atrakcji.

Prezentacja kolekcji miała miejsce w studio CHPTR by Bites na warszawskiej Pradze. Przestronna, minimalistyczna i jasna przestrzeń stanowiła doskonałe tło dla barwnej kolorystyki modeli butów Skechers.  Produkty wyeksponowane zostały na stylowych, lustrzanych kubikach, nadających poczucie trójwymiarowości. Ponadto, całą scenografię dopełniały zdjęcia Joanny Krupy z kampanii marki – zostały one rozwieszone w dużych ramach w całej przestrzeni.

Na evencie zaprezentowano kultowe buty z kolekcji, ukazując zaawansowane technologie komfortu charakterystyczne dla Skechers. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się m.in. z modelami Skechers Hands Free Slip – ins, Skechers UNO, Skechers D’Lites czy Skechers Max Cushioning. Szczególną uwagę zgromadzonych przyciągnęły Skechers Hands Free Slip – ins, które zaskakiwały swoją innowacyjną technologią, pozwalającą na ich swobodne wsuwanie bez użycia rąk. W dzisiejszych czasach taki komfort jest na wagę złota!

Gwiazdą wydarzenia bez wątpienia była Joanna Krupa, która swoją obecność rozpoczęła od rozmów z gośćmi oraz zdjęciami na ściance prasowej – również z przedstawicielami polskiego teamu Skechers. Następnie, ambasadorka podzieliła się z mediami odczuciami dotyczącymi współpracy z marką, jak i na temat samej kolekcji, udzielając wielu wywiadów. Na spotkaniu pojawili się także znani influencerzy, m.in. Angelika Mucha (@littlemooonster96) czy Hubert Gromadzki, mający przyjemność współpracować ze Skechers. Licznie przybyli również przedstawiciele mediów, na bieżąco relacjonując przebieg wydarzenia w kanałach społecznościowych. Wszyscy goście docenili różnorodność, design i technologię prezentowanych modeli.

Dodatkową atrakcją była możliwość wzięcia udziału w grze na specjalnie zaprojektowanej, interaktywnej podłodze, gdzie zadaniem było jak najszybsze pokonanie trasy złożonej ze zmieniających się nawierzchni. Uczestnicy na własnej skórze mogli przekonać się o łatwości zakładania i ściągania butów Skechers Hands Free Slip – ins! Całość wydarzenia uzupełniał DJ, przygotowując playlistę pełną rytmicznych piosenek, oraz przepyszny catering z firmy Mój Catering, gdzie znaleźć można było zdrowe koktajle i przekąski.

Podsumowując – było kolorowo, stylowo i bardzo wygodnie!

PREZENTACJI KOLEKCJI MARKI SKECHERS Z UDZIAŁEM AMBASADORKI – JOANNY KRUPY