Ecco

DARK WONDERLAND - pokaz najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego

„Dark Wonderland” – to hasło przewodnie, które towarzyszyło temu wielkiemu wydarzeniu. Pokaz odbył się 27 marca 2018 roku w przestrzeni przy ulicy Mińskiej 65. Uzupełnieniem stylizacji na wybiegu były buty marki ECCO, jednego z głównych partnerów wydarzenia.

Industrialne wnętrze przestrzeni doskonale współgrało z całą kolekcją. Na pokazie zaprezentowano zarówno damskie, jak i męskie sylwetki. Do każdej z nich dobrano odpowiedni model butów ECCO. Wyjątkowym akcentem wieczoru były damskie, klasyczne botki ECCO SHAPE 75 POINTY specjalnie customizowane na tę okazję. Bogato zdobione marynarki i geometryczne sukienki doskonale współgrały z modelami, które dzięki personalizacji zyskały mocny akcent. Męskie, eleganckie sylwetki zostały uzupełnione o pełne klasy ECCO KENTON, a casualowe nawiązujące do lat 90., idealnie współgrały z modelem ECCO SOFT 1.

Po pokazie goście, sukces projektanta świętowali w specjalnie przygotowanej na tę okazję przestrzeni. Każdy uczestnik pokazu miał okazję m.in. z bliska przyjrzeć się wybranym modelom obuwia z kolekcji ECCO w wyjątkowo zaaranżowanej strefie marki.

DARK WONDERLAND – pokaz najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego

Podobne realizacje: