Swatch

Lekkość i minimalizm w nowoczesnym wydaniu - wiosenne spotkanie z marką Swatch

W czwartek 6-go kwietnia 2017 roku w kameralnym wnętrzu konceptu Odette w Warszawie odbył się press day marki Swatch. Podczas spotkania zaprezentowaliśmy zegarki z najnowszej kolekcji Swatch SKIN. Prezentacji towarzyszyło energetyczne hasło sezonu – #YOURMOVE!

Nastrojowe wnętrze pracowni cukierniczej Odette idealnie oddawało subtelny charakter nowej kolekcji marki Swatch – SKIN. W produkcji tego wydarzenia i przygotowaniu ekspozycji kolekcji postawiliśmy na delikatną, minimalistyczną aranżację w pastelowych kolorach, która podkreślała design zegarków. Jedenaście nowych modeli przedstawiliśmy w wyjątkowy sposób. Futurystyczne bryły, na których powstały dedykowane mikroświaty, oddawały specyfikę każdego z zegarków. Zabawa światłem, teksturą i geometrią podkreślała nowoczesność nowej linii.

 

Odpowiadaliśmy także za media relations i współpracę z influencerami. Wśród zaproszonych przedstawicieli mediów, nie zabrakło gwiazd. Na porannym spotkaniu pojawiła się prezenterka telewizyjna Marcelina Zawadzka, model Jakub Kosel, stylistka Zosia Ślotała, aktorka Dorota Czaja oraz projektanci Łukasz Jemioł i Zuzanna Wachowiak.